MVDr. Jan Slabý

Dr. Jan Slabý je zakladatelem a majitelem Kliniky ARVET a je operatérem s více než dvacetiletou praxí. Je specialistou KVL ČR pro posuzování dysplazie kloubu kyčelního, kloubu loketního a luxace pately. Na klinice je garantem oborů ortopedie, neurologie, chirurgie, ortopedické chirurgie, neurochirurgie, posuzování dědičných ortopedických vad a rentgenologie. Dr. Slabý pravidelně publikuje v odborném tisku a přednáší na odborných akcích v České republice. Po ukončení fakulty absolvoval rozsáhlé další odborné vzdělání v podobě seminářů, kongresů, stáží, praktických kurzů a workshopů.

MVDr. Petra Slabá (Stupková)

Blanka Poradová
veterinární asistentka

V roce 1997 úspěšně dokončila studium na SZeŠ v Českých Budějovicích obor Veterinární prevence. Své působení, jako veterinární sestra započala v roce 1998 na Veterinární klinice MVDr. Pavla Santara a MVDr. Miloše Sedláře v Praze Košířích. Od roku 2008 pracuje na Veterinární klinice Arvet. Kromě tří dětí pečuje momentálně o tři kočičky, několik druhů strašilek, betty, oblovky a jinou havěť 😊. Amatérsky se věnuje focení a malování.

MVDr. Jakub Záleský

Ing. Aneta Rajtrová
veterinární asistentka

Vystudovala obor Zootechnika (Živočišná produkce) na ČZU v Praze a JČU v Českých Budějovicích. Své působení, jako veterinární sestra začala na Veterinární klinice v Brandýse nad Labem, poté na Veterinární klinice CBVet a od roku 2017 působí na naší Klinice ARVET. Do práce s ní chodí i její Jack Russell teriér Bella zvaná „Bobouš“, jež je maskotem kliniky a doma na ní čeká velký mainský mývalí kocour Čenda.